Wersja demonstracyjna serwisu ogłoszeniowego w wersji PRO MULTILANG firmy JMLnet.pl. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem produktu!
Mechanik Maszyn Budowlanych

Polska, Komorniki

0 PLN / Miesięcznie
Ogłoszenie kończy się: 01.05.2019

Opis:

Sukces zależy od pracy zespołowej! STRABAG SE jest europejskim Koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zatrudnieniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizujemy z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez zespołowej pracy. Pracownicy z inicjatywą, odpowiedzialni i dążący do celu i mają możliwość nieograniczonego rozwoju zawodowego. Zostań częścią naszego zespołu!
Spółka STRABAG BMTI należy do koncernu STRABAG SE i jest odpowiedzialna za nabywanie, wynajem i remont sprzętu i maszyn budowlanych.

Obecnie poszukujemy od zaraz osoby na stanowisko: MECHANIK MASZYNBUDOWLANYCH (m/k)

Miejsce pracy: Komorniki
Zadania:
  • Naprawa maszyn i urządzeń budowlanych
  • Typowanie części zamiennych
  • Dokonywanie przeglądów okresowych maszyn
  • Prace modernizacyjne i konserwacyjne

Wymagania:
  • Wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu budowy i eksploatacji maszyn i urządzeń budowlanych
  • Umiejętność naprawy urządzeń spalinowych, układów hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość obsługi komputera
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:
  • Stabilone zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawdowego
  • inicjatywy prozdrowotne w ramach programu "zarządzania zdrowiem"