MAGAZYNIER Z UPRAWNIENIAMI

Polska, Gdynia

Opis:

Opis firmy:

Jako Agencja Pośrednictwa Pracy "Serwis Personalny", nr certyfikatu 6800. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracownika na stanowisko magazyniera w Gdyni.

Miejsce pracy: Gdynia/ Chwaszczyno

Obowiązki:

• przyjmowanie towarów do magazynu;

• odbiór jakościowy i ilościowy przyjmowanego towaru;

• przechowywanie i składowanie towaru;

• kompletowanie towaru;

• gospodarowanie opakowaniami.

Wymagania:

• posiadanie uprawnień na wózki widłowe elektryczne lub spalinowe- wymógł konieczny;

• motywacja i chęci do pracy;

• miłe widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferta:

• praca stała, pełen etat;

• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ;

• pracę jednozmianową od pon do pt.

Informacje dodatkowe:

Prosimy o dołączenie klauzul: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje z CV prosimy przesyłać na adres: praca(malpa)personalnyserwis.com z dopiskiem magazynier.gdynia lub kontakt osobisty pod adresem Al. Grunwaldzka 87/91 lok. 11, Gdańsk Biuro czynne w godzinach 8-17.

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami, które spełniają wymagania.