Łatwa praca przy produkcji aparatów słuchowych - od zaraz!

Polska, Szczecin

Opis:

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Dla firmy z Mierzyna zajmującej się produkcją aparatów słuchowych, urządzeń diagnostycznych oraz interaktywnych urządzeń komunikacyjnych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik produkcji

OPIS STANOWISKA

Dużym atutem będą zdolności manualne, podstawowa umiejętność obsługi komputera, zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz elastyczność, ponieważ praca jest w systemie trzyzmianowym (6-14, 14-22, 22-6).

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, bez względu na posiadane doświadczenie!

GŁÓWNE ZADANIA

Praca polega na montażu elementów elektronicznych w aparatach słuchowych - modelowanie, składanie, wykańczanie produktów, usuwanie drobnych awarii w produktach, finalna weryfikacja ich jakości oraz precyzyjna obróbka materiału za pomocą odpowiednich narzędzi.

OFERUJEMY

Gwarantujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie godzinowe oraz bardzo atrakcyjny system premiowania! Zapewniamy bogaty pakiet socjalny m.in. bony świąteczne, dofinansowanie do wakacji, opiekę medyczną, pracę od poniedziałku do piątku, komfortowe warunki oraz bezpłatny autobus z Prawobrzeża, centrum Szczecina oraz z Polic.

Dodatkowe informacje