Księgowa/Księgowy - Żagań, pow. żagański

Polska, Żagań, pow. żagański

Opis:

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, zajmującego się gospodarowaniem odpadów przemysłowych i komunalnych oraz obsługą separatorów, poszukujemy osoby, która wesprze Dział Księgowości.

OCZEKIWANIA:

  • doświadczenie w pracy w obszarze księgowości - minimum 3 lata
  • znajomość programu SAP - warunek konieczny!
  • praktyczna wiedza z zakresu księgowości oraz przepisów podatkowych
  • mile widziana elastyczność w działaniu oraz umiejętność pracy w grupie

Praktyczna znajomość programu Excel i Word będzie dodatkowym atutem!

ZADANIA:
  • księgowanie zdarzeń gospodarczych oraz wyciągów bankowych, obsługa systemów multi-cash
  • obsługa kont rozrachunkowych
  • sprawowanie kontroli nad saldami kont bilansowych
  • czynny współudział w przygotowywaniu deklaracji VAT

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie, dostosowane do umiejętności pracownika
  • pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach 8:00-16:00
  • bogaty zestaw benefitów
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach i kursach rozwijających kompetencje zawodowe

Dodatkowe informacje

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta wyślij swoją aplikację i pozwól zaprosić się na spotkanie rekrutacyjne :)