Wersja demonstracyjna serwisu ogłoszeniowego w wersji PRO MULTILANG firmy JMLnet.pl. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem produktu!
Kasjer /Kasjerka ( 1/2 etatu) praca weekendowa

Kasjer /Kasjerka ( 1/2 etatu) praca weekendowa

Polska, Płock

0 PLN / Miesięcznie
Ogłoszenie kończy się: 01.05.2019

Opis:

Jesteśmy jedną z wiodących sieci handlowych w Polsce i na świecie. Pracujemy w 16 krajach i zatrudniamy ponad 300 000 pracowników, w trzech kanałach dystrybucji: Hipermarkety Auchan, Supermarkety Simply, e-commerce AuchanDirect.pl.To ogromna szansa na rozwój i poznanie wielu wyjątkowych ludzi. Nie możesz jej przegapić!

Hipermarkety Auchan Polska to 21 000 współpracowników w 76 sklepach i 6 platformach logistycznych. Od ponad 20 lat poprawiamy jakość życia i siłę nabywczą klientów. Dbamy o jakość produktów, oferujemy je za najniższą cenę.


Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:

Kasjer/Kasjerka  ( 1/2 etatu) praca weekendowa

Miejsce pracy: Auchan PłockCo od nas dostajesz:

 • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę już od 1 dnia zatrudnienia,
 • Wynagrodzenie zawsze na czas oraz premię indywidualną,
 • Konkretne umiejętności, wiedzę i szkolenia w zakresie wykonywanych zadań,
 • Możliwość rozwijania swoich pasji zawodowych,
 • Nowe znajomości i świetną atmosferę w zgranym zespole,
 • Benefity w trosce o Twoje zdrowie i samopoczucie.


Twoja praca będzie polegała na:
 • Zapewnieniu profesjonalnej obsługi klienta,
 • Budowaniu dobrych relacji z klientami,
 • Rzetelnym przyjmowaniu płatności,
 • Obsłudze kasy fiskalnej i rozliczaniu środków płatniczych.Czego potrzebujesz, aby to realizować:
 • Otwartości i uprzejmości,
 • Odpowiedzialności i skrupulatności,
 • Wysokiej kultury osobistej,
 • Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym,
 • Pozytywnego nastawienia i dobrej energii.Chętnie zobaczę Cię w naszym zespole!

Do zobaczenia w Auchan!


Klikając przycisk „Wyślij” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uczestnictwa w postępowaniu rekrutacyjnym. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w ww. celu (w przypadku zaznaczenia odpowiedniego pola również w celu uczestnictwa w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych) jest spółka Auchan Polska Sp. z o.o.

 

DODATKOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

*Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych w celu uczestnictwa w postępowaniu rekrutacyjnym jest Państwa zgoda.
*Dostęp do Państwa danych osobowych będą mieć:

*Pracownicy spółki Auchan Polska Sp. z o.o. oraz spółki eRecruitment Solutions Sp. z o.o. obsługującej wykorzystywany przez nas system do zarządzania procesami rekrutacyjnymi. Pracownicy eRecruitment Solutions Sp. z o.o. mają  dostęp do Państwa danych osobowych w niezbędnym zakresie w trakcie zbierania i bezpiecznego utrwalania  oraz przechowywania danych osobowych w przypadku dokonania koniecznych zmian w systemie, jego napraw itp.;Państwa dane osobowe będą przechowywane:

*przez 6 miesięcy od zakończeniu procesu rekrutacyjnego, w którym biorą Państwo udział. W przypadku wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych przed zakończeniem postępowania rekrutacyjnego Państwa dane zostaną usunięte niezwłocznie.
*W przypadku wyrażenia dodatkowej zgody na przetwarzanie Państwa danych na potrzeby przyszłych rekrutacji, będziemy przetwarzać Państwa dane przez 6 miesięcy od wyrażenia takiej zgody. W przypadku wycofania zgody na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji przed upływem 6 miesięcy od momentu wyrażenia zgody, Państwa dane zostaną usunięte niezwłocznie.Przysługuje Państwu prawo do:

*żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz do przeniesienia danych.
*wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych poprzez wysłanie wiadomości na adres daneosobowe@auchan.pl z adresu mejlowego, który został podany w formularzu rekrutacyjnym (wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed wycofaniem zgody)
*wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych dotyczącej przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych.

*Państwa dane osobowe nie będą przetwarzane w celu podejmowania zautomatyzowanych decyzji ani do profilowania.

Lokalizacja

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem