Inżynier ds. Jakości w branży automotive

Polska, Sosnowiec

Opis:

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, firmy zajmującej się produkcją łożysk , poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera Jakości.

Twoje zadania

Do twoich zadań będzie należało przeprowadzanie działań korygującychanalizowanie przyczyn i zmniejszanie procesu reklamacji oraz zarządzanie procesem niezgodności.

Czego wymagamy?

Idealnym Kandydatem/ Kandydatką będzie osoba posiadająca dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowana branża automotive, obróbka metali).

Wymagamy także dobrej znajomości języka angielskiego swobodną komunikację, a także znajomości norm ISO 9001 oraz VDA 6.3.

Co zyskujesz?

Dołączając do naszego zespołu zyskujesz zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę.

Oprócz atrakcyjnego wynagrodzenia zaproponujemy Ci obszerny pakiet dodatków pozapłacowych, w tym dofinansowanie do Karty Multisport

Dodatkowe informacje