Handlowiec ze znajomością rynku budowlanego

Polska, Szczecin

Opis:

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską agencją zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy Pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, działającego w branży budowlanej, poszukujemy osoby na stanowisko: Handlowiec ze znajomością rynku budowlanego.

Co oferujemy?

Dołącz do naszego zespołu i buduj swoje doświadczenie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zaproponujemy Ci nie tylko wysokie wynagrodzenia, ale również system prowizyjny nagradzający Twoje zaangażowanie.

Dojeżdżaj do pracy naszym samochodem, który udostępnimy Ci również do użytku prywatnego.

Twoje zadania:

Wesprzyj nas w zakresie pozyskiwania nowych Klientów oraz obsługi aktualnych.

Przygotowuj oferty, podpisuj umowy handlowe i promuj naszą firmę na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Aplikuj, a zadzwonimy i przedstawimy Ci szczegóły oferty :)

Czego oczekujemy?

Posiadasz doświadczenie w pracy w firmie z branży budowlanej?

Doskonale orientujesz się jakie tendencje panują na rynku?

Współpracowałaś/łeś z dużymi firmami z różnych segmentów budownictwa?

A dodatkowo posiadasz wykształcenie wyższe związane z budownictwem?

Poszukujemy właśnie Ciebie!

Dodatkowe informacje