Wersja demonstracyjna serwisu ogłoszeniowego w wersji PRO MULTILANG firmy JMLnet.pl. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem produktu!
Field Service Engineer Team Leader

Polska, Warszawa

0 PLN / Miesięcznie
Ogłoszenie kończy się: 01.05.2019

Opis:

Manpower (nr. certyfikatu - 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami.

Zadania:

  • Zarządzanie zespołem mobilnych techników serwisu
  • Nadzór nad wszystkimi zaplanowanymi działaniami zespołu, zgodnie z wysokim standardem oraz procedurami, normami i przepisami bezpieczeństwa
  • Dbanie o wysoki standard świadczonych usług zapewniając, że wszystkie zadania są obsługiwane w wydajny i skuteczny sposób
  • Raportowanie pracy podległego zespołu, zarówno na potrzeby wewnętrzne, jak i zewnętrzne
  • Zarządzanie zespołem w sposób proaktywny, aby zapewnić najwyższy poziom zaangażowania pracowników
  • Rozwiązanie problemu wiodącego w celu zapewnienia terminowej i wysokiej jakości satysfakcji klienta
    W przypadku problemów z jakością usług analiza, ustalenie planu działania i regularna komunikacja z zainteresowanymi stronami
  • Dbanie o przestrzeganie przepisów BHP przez zespół
  • Tworzenie planów, zarządzanie globalnymi procesami kadrowymi i polityką firmy w ścisłej współpracy z przełożonymi
  • Współpraca z działami planowania zasobów i zespołami ds. Kluczowych klientów, aby zapewnić optymalne planowanie zasobów
Wymagania:
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym
  • Wiedza techniczna z obszaru mechaniki/techniki/automatyki
  • Wcześniejsze doświadczenie jako Mobilny Technik Serwisu mile widziane
  • Wykształcenie wyższe
  • Proaktywna postawa
  • Orientacja na rozwiąznia
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz roczne premie
  • Narzędzia do pracy - służbowy samochód, laptop, telefon oraz karta paliwowa
  • Możliwości awansu i rozwoju w ramach struktur firmy
  • Komfortowe warunki pracy
  • Przyjazne środowisko pracy

Oferta dotyczy pracy stałej.

Lokalizacja