Elektryk Utrzymania Ruchu

Polska, Gryfino

Zadania:

  • Utrzymywanie odpowiedniej sprawności urządzeń i maszyn centrum logistycznego
  • Usuwanie i analiza usterek i awarii w przypadku nieplanowanych postojów maszyn
  • Nadzór i współpraca nad zewnętrznymi firmami, które wspierają naprawę usterek elektrycznych
  • Konserwacja maszyn i urządzeń zgodnie z dokumentacją techniczną i procedurami
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie techniczne o profilu elektrycznym - warunek konieczny
  • Znajomość schematów elektrycznych
  • Mile widziane doświadczenie w firmie z branży logistycznej lub produkcyjnej
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1kV
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
Nasz klient oferuje:
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet benefitów (dofinansowanie posiłków, karty Multisport, Prywatnej Opieki Medycznej, Ubezpieczenia na życie i nauki języków)
Oferta dotyczy pracy stałej.