Wersja demonstracyjna serwisu ogłoszeniowego w wersji PRO MULTILANG firmy JMLnet.pl. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem produktu!
Elektryk/ Technik Utrzymania Ruchu

Polska, Krapkowice

0 PLN / Miesięcznie
Ogłoszenie kończy się: 01.05.2019

Opis:

Metsä Tissue

Firma Metsä Tissue to główny dostawca papierów higienicznych dla europejskich gospodarstw domowych oraz odbiorców przemysłowych, a także jeden z największych na świecie dostawców papierów do gotowania i pieczenia. Nasze główne marki to Lambi, Serla, Mola, Tento, Katrin oraz SAGA. W zakładach produkcyjnych działających w pięciu krajach firma Metsä Tissue zatrudnia łącznie około 2750 osób, a jej sprzedaż w roku 2018 wyniosła 1 miliard EUR. Firma Metsä Tissue należy do Metsä Group.

Obowiązki:
  • prowadzenie przeglądów, konserwacji i okresowej kontroli maszyn, urządzeń i instalacji
  • bieżąca diagnostyka i usuwanie usterek oraz awarii
  • udział przy wdrażaniu nowych technologii
  • raportowanie wykonywanych prac
  • udział w prowadzeniu dokumentacji technicznej
Wymagania:
  • wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie
  • uprawnienia SEP G1 (mile widziane pow. 1kV)
  • podstawowa znajomość systemów automatyki (mile widziana)
  • chęć pracy w systemie 3-zmianowym (obejmującym pracę w weekendy i święta)
  • podstawowa znajomość urządzeń pneumatyki i hydrauliki siłowej (mile widziane)
  • obsługa komputera
Oferta:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • pracę w systemie czterobrygadowym
  • ciekawe i samodzielne stanowisko
  • nowoczesny park maszynowy, dający możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, także poprzez specjalistyczne szkolenia
  • atrakcyjny pakiet socjalny, w tym karta Multisport, Fundusz Zdrowotny, wyjścia na kręgle, gry zespołowe, imprezy firmowe, dofinansowanie do "wczasów pod gruszą" i kolonii dla dzieci itp.

Lokalizacja