Doradca Klienta - sklep z zabawkami

Polska, Poznań

Opis:

Opis firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Zakres obowiązków:
Twoje zadania:
  • Obsługa klientów zgodnie ze standardami sprzedaży obowiązującymi w firmie
  • Obsługa kasy fiskalnej i terminali płatniczych
  • Udzielanie niezbędnych informacji nt. produktów, promocji i aktualnych akcji sklepu
  • Przyjmowanie reklamacji
  • Dbanie o czystość i ekspozycję sprzętów/modeli w dziale.
Oczekiwania:Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Umiejętność obsługi kasy fiskalnej oraz terminali płatniczych
  • Dyspozycyjność w różnych porach (godz. otwarcia sklepu od pon. do sb. 10-22, ndz 10-21)
  • Dynamika i energia w działaniu
  • Kultura osobista
  • Umiejętność pracy w zespole.
Oferta:
Oferujemy Tobie:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (stawka godzinowa 15zł brutto)
  • Pracę w Centrum handlowym na Ratajach
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • Pracę na pełen etat
  • Szkolenie stanowiskowe oraz produktowe (zabawki i akcesoria dla dzieci)
  • Pracę w młodym, zgranym zespole.
Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.