Analityk Łańcucha Dostaw / Supply Chains Operations Analyst

Polska, Piaseczno

Manpower (agencja zatrudnienia 412) to globalna firma o prawie 70 letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku Manpower obecny jest od 2001 roku i obecnie posiada prawie 35 oddziałów w całym kraju. Rolą Manpower jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości oraz pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Piaseczno

Kluczowe zadania:

  • Zapewnienie odpowiedniego stanu zapasów towarów na magazynie (w tym przygotowanie analiz portfela produktów i rekomendacje dotyczące zapasów)
  • Analiza i raportowanie kluczowych wskaźników KPI łańcucha dostaw i podejmowanie działań korygujących
  • Realizacja projektów wdrożeniowych i optymalizacyjnych - głównie digitalizacja procesów w dziale operacyjnym
  • Współpraca z innymi działami w celu wdrażania usprawnień w obszarze łańcucha dostaw
  • Koordynowanie procesu inwentaryzacji rocznej
Wymagania:
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku - w szczególności w obszarze zarządzania zapasami i zamówieniami
  • Doświadczenie we wdrażaniu projektów optymalizacyjnych z sektora produkcyjnego
  • Biegła znajomość j.angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość Excel"a
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek logistyczny)
Oferujemy:
  • Możliwość nawiązania długofalowej współpracy w oparciu o umowę o pracę w renomowanej firmie produkcyjnej
  • Merytoryczne szkolenie wdrożeniowe w Belgii
  • Satysfakcjonujące warunki finansowe dopasowane do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, świadczenia socjalne)
Oferta dotyczy pracy stałej